Kiskunhalasi munkatársak

betűméret módosítása

II.         Kiskunhalas - Székhely intézmény - 06-77/423-130

  1. 1.Fejlesztő nevelés-oktatást végző általános iskola és óvoda
Sárkányné Vida Erzsébet

Intézményegység vezető – tanulásban akadályozottak szakos gyógypedagógus, szociálpedagógus, szociális szervező, tanulási képességzavarok korai felismerése és kezelése, szabad tanulás, egyéni és csoportos tanácsadás, gyermek-és ifjúságvédelem, kriminálpedagógia, hatékony együttnevelés (inkluzív együttnevelés) módszertana, kooperatív tanulás/tanítás módszertana,  SNI adaptációs szaktanácsadás

Pedagógusok:

Barna Zsanett

értelmileg és tanulásban akadályozottak szakos gyógypedagógus (Alma csoport osztályfőnök)

Berényiné Kuklis Noémi

értelmileg akadályozottak szakos gyógypedagógus (Rózsa csoport osztályfőnök)

Fődi Anna

értelmileg és tanulásban akadályozott szakos gyógypedagógus (Pillangó csoport osztályfőnök)

Huszta Renáta

gyógypedagógus (Méhecske óvodai csoport, csoportvezető)

Kecskeméti Győzőné

tanulásban akadályozottak szakos gyógypedagógus (Méhecske óvodai csoport, csoportvezető)

Molnár József

értelmileg és tanulásban akadályozottak szakos gyógypedagógus (Szőlő csoport osztályfőnök)

Nagy Zsuzsanna

értelmileg és tanulásban akadályozottak szakos gyógypedagógus (Halacska csoport osztályfőnök)

Opauszki Györgyné

értelmileg akadályozottak és látássérültek pedagógiája szakos gyógypedagógus, közoktatási vezető szakvizsga (Napraforgó csoport osztályfőnök)

 Révészné Tamási Ildikó oligofrénpedagógia és szomatopedagógia szakos gyógypedagógus, szociális szakvizsga (Gomba csoport osztályfőnök)
 Elek - Szabó Izabella gyógypedagógus (Süni csoport osztályfőnök)
Sziráczki Diána

gyógypedagógus (Katica csoport osztályfőnök)

Kökényesi-Gerlach Otília

gyógypedagógus (Őrbottyán, Pillangó, Hétszínvirág csoportok )

Asszisztensek:

Balogh Péter asszisztens (Pillangó csoport)
Bükiné Rébék Julianna Zsuzsanna gyógypedagógiai asszisztens (Halacska csoport)
Frei Krisztiánné gyógypedagógiai asszisztens (Katica csoport)
Gémes Ildikó asszisztens (Alma csoport)
Gyovai Katalin gondozónő (Gomba csoport)
Herke Irén gyógypedagógiai asszisztens (Napraforgó csoport)
Kovács Zsuzsánna gondozónő (Méhecske csoport)
Lasanczné Czibolya Erika gyermek- és ifjúságvédelmi felügyelő
Miskeiné Gulyás Erzsébet egészségügyi felügyelő
Pálfy Gyuláné gyógypedagógiai asszisztens (Szőlő csoport)
Papp Katalin gyógypedagógiai asszisztens (Süni csoport)
Rikk Szilvia  gyógypedagógiai asszisztens (Gomba csoport)
Szalma Mónika gyógypedagógiai asszisztens (Rózsa csoport)
Szabó Gáborné ( Julika ) hitoktató, asszisztens ( Őrbottyán )
Bocskai Józsefné ( Hajni ) pedagógiai asszisztens ( Őrbottyán )

2.   Pedagógiai szakszolgálat:

Maruzsenszki Ernesztina

Intézményvezető, szakszolgálati vezető – értelmileg akadályozott szakos gyógypedagógus, közoktatási vezető szakvizsga

Bécsi Hajnalka igazgatóhelyettes, fejlesztő pedagógus, közoktatási vezető szakvizsga
Eszenyiné Suba Ildikó konduktor
Ladicsné Ács Krisztina tanulásban akadályozottak szakos gyógypedagógus – zeneterapeuta szakvizsga
Molnárné Gép Anikó értelmileg akadályozott szakos gyógypedagógus – konduktor
Polyák Kamilla pszichológus – viselkedéselemző
Szabó-Kocsisné Illés Éva gyógytestnevelő, szakvizsgázott tanító gyógytestnevelés területen
Tóthné Keresztes Anikó tanulásban akadályozottak szakos gyógypedagógus – TSMT terapeuta
Nagy Tamás gyógytornász